O nás

Na trhu práce v České republice působíme již od roku 1991. Za tuto dobu jsme získali velké množství zkušeností a zprostředkovali velké množství práce v nejrůznějších oblastech průmyslu.

V současné době zaměřujeme svou aktivitu zejména na strojírenství. Naší specializací je zprostředkování práce nebo přidělování zaměstnanců na pozice slévárenský dělník, svářeč, potrubář.

Vedle toho také dokážeme zabezpečit pracovníky na méně kvalifikované pracovní pozice. V krátkém čase jsme tak schopni pokrýt vaše požadavky tak, aby byla zachována plynulost vaší výroby.

Pracovníci pocházejí z České nebo Slovenské republiky, proto můžeme zaručit jejich jazykovou vybavenost. U pracovníků na kvalifikovaných pozicích provádíme před jejich nástupem zkušební testy, které se skládají z teoretické i praktické části.

Na základě našich zkušeností a poznatků se řadíme k profesionálům, kteří dokáží rychle a včas splnit vaše požadavky. Z tohoto důvodu bychom rádi spolupracovali i s vaší firmou, pro kterou můžeme být přínosem v dodávání pracovníků. Naší prioritou je vybudování dlouhodobé spolupráce, kterou můžeme začít osobní schůzkou, kdy si vzájemně vyjasníme vaše požadavky.