O nás

Náš příběh

Jak vznikla naše pracovní agentura?

Naslouchali jsme potřebám našich klientů, pro které jsme zpracovávali účetní agendu. Čím dál více se na nás obraceli s žádostmi o pomoc při hledání zaměstnanců.

Zjišťovali, jestli víme o lidech, kteří hledají práci nebo jestli poradíme, co je potřeba k zaměstnávání cizinců. Chtěli jsme jim poskytovat ucelené a kvalifikované informace a aktivně jim pomáhat s vyhledáváním novým zaměstnanců. Řekli jsme si, že si naši klienti zaslouží kompletní servis od A do Z a proto jsme pro ně otevřeli pracovní agenturu.

Pro naše klienty má spojení účetní kanceláře a personální agentury velkou výhodu. Jsme u zdroje informací týkající se daňové a mzdové problematiky. Dokážeme rychle a kvalifikovaně odpovědět na otázky nejen našich zaměstnanců, ale i zaměstnavatelů na daně, povinné odvody i vyplácení mezd.

Kde působíme?
Jako největší pracovní agentura působíme v ČR se sídlem v Táboře. Pobočky máme i v zahraničí. Najdete nás na Slovensku, Německu a v Holandsku. V nebližší době chystáme rozšíření do dalších evropských zemí.

Náš přístup

Přinášíme vášeň a ducha k vytváření řešení na míru pro naše klienty. Sdílení znalostí, budování kompetencí a péče o komunitu jsou pro naši práci klíčové. Protože věříme, že vynikající nápady prospívají našim klientům, často spolupracujeme napříč kancelářemi, povzbuzujeme a uznáváme členy týmu na všech úrovních, kteří vyjadřují svůj názor a přispívají. Lidé, kterým se daří v našem týmu, mají příležitost přispívat způsoby, které jsou intelektuálně stimulující a profesionálně odměňující, protože jejich práce vede k lepšímu výsledku pro naše klienty. Zkušenost lze považovat za skvělou, pouze pokud má dopad na vaše podnikání.


 

Naše hodnoty

Slogan Fair for all se stal synonymem Audit Advice a způsobu, jakým provozuje své podnikání. Uvědomujeme si, že působíme v oboru. “Služby na vysoké úrovni” není jen prohlášení o hodnotě, ale rozhodující součást naší každodenní činnosti, abychom splnili očekávání našich klientů - našich zaměstnanců.

Společnost Audit Advice se zavázala k neustálému zlepšování péče o klienty - zaměstnance ve všech oblastech. Přestože máme vynikající výsledky v poskytování kvalitních služeb o klienty, nadále se zaměřujeme na vylepšení, která nás udrží v popředí poskytování personalních služeb. Za tímto účelem se společnost Audit Advice pyšní nasloucháním a reagováním na potřeby našich klientů a zaměstnaců. Průběžně vyhodnocujeme a zlepšujeme všechny aspekty našeho výkonu prostřednictvím průzkumů spokojenosti zákazníků a formálních procesů zpětné vazby.

 Potřebujete informace?

Kontaktujte nás